Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Netka, mam sporo nie wstawionych tutaj przepisów, dobrych, sprawdzonych i ze zdjęciami - jeśli portal ich nie chce bo woli przepisywane i "tworzone" na chybcika dla punktów gnioty to bardzo proszę - wola właściciela, administratora, sponsora i kogo tam jeszcze ... Ja tu być nie muszę, jak zresztą każda inna osoba....

Ale zastanów się sama - czy sprawiedliwe jest żeby za zdjęcia to przepisu i to kilka robionych podczas przygotowania przepisu jest wartych mniej niż sam przepis? ja do przepisów bez zdjęć wcale nie zaglądam bo dla mnie nie są wiarygodne! ja chcę widzieć jak potrawa wygląda a nie czytać tylko o niej i to często bardzo pobieżny opis....

Gotujmy to mój pierwszy portal, od niego zaczynałam swoją przygodę z kulinariami w sieci, ale na dzień dzisiejszy jestem tu coraz rzadziej bo promuje się bardziej właśnie beznadziejnych klepaczy i kombinatorów - ja nie chcę żeby mnie ktoś jakoś wyróżniał bo jestem tu długo, wcale nie! ale chcę mieć takie same szanse i możliwości jak inni a nie żeby mi zabraniano wstawiać to do czego doszłam własną pracą i sama zrobiłam.

Za jakiś czas też będziesz miała swój własny dorobek przepisów - już masz ich kilkadziesiąt - wstawiasz je też na inne portale przecież, prawda?

zmieniono 1 raz (ostatnio 25 lip 2011 11:21 przez Pyza)

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty