Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Rozumiem, ze gotujmy chce mieć przepisy jako pierwsze, ale trzeba było o tym pomyśleć najpierw i wprowadzić taką zasadę od początku istnienia programu a nie teraz mieszać...

I piszecie, "staramy się konkurować uczciwie. Nie chcemy by ktoś kopiował nasze przepisy i dlatego staramy się być fair wobec innych wydawców wkładających dużo wysiłku w rozwój swoich witryn" - bardzo wiele razy zgłaszaliśmy, że właśnie stąd są kopiowane nasze przepisy i nigdy nikt nie pomógł nam z tym walczyć .... o znaczek na zdjęciach walczyliśmy 2 lata! a przepisy wstawione przed ich wprowadzeniem nie mają nawet takiej ochrony...

Za 2 lata wpółbudowania portalu, kilka setek przepisów, kilkadziesiąt porad i wszystkie ze zdjęciami na początek działania programu dostałam 310 punktów i zakazuje mi się wstawienia tutaj mojej własnej pracy jeśli pokazałam ją już gdzie indziej.....Bardzo ciekawe to wszystko.... I skoro mowa o uczciwości portalu i jego dbałości o dobre imię i wizerunek to ciekawe czy doczekamy się w takim razie wykasowania wszystkich przepisów, które niektórzy przepisywali z książek po kilkadziesiąt dziennie....z tym, że linków nie mam zamiaru Wam podawać bo wyłapywanie takich szwindli to nie moje zadanie ani żadnego z użytkowników!

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty