Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
a ja Dziekuje ale postoje!
punktacja to żenada! moderacja tresci skoro tak sie upieracie, ok, ale dawnei za orginalny przepis ze zdjeciem tylko 25 wirtuali a stojac a aparatem przy garach 30, gdy wystarczy wklepac tresc i sie ma 20 to robienie z nas idiotow! Ja rozumiem gdyby za przepis bylo 5, a za przepis ze zdjeciem 20, to byłoby uczciwe. Ale ja nie po to pstrykam jednej potrawie czasami nawet 80 zdjec potem przez 50 minut wybieram które ładne, przycinam, opisuje zeby miec 5 puntkow wiecej niz własnie wspomniana tutaj Lady M ktora za swoje frytki z cukini zbiera 20 od strzału albo inna która podaje przepis na koktaj z porzeczek gdzie cały skład przepisu to zmieszac sok porzeczkowy z mlekiem i lodem! no skoro tak wyceniliscie nasza prace to ja mowie pas i odchodze. Jak beda fajne konkursy to wystartuje, bo raczej na tamte osoby nei macie co liczyc, one tu przyszły tylko po to to zeby zgarnac smietanke nagród. Ja nie mam zamiaru brac udzialu w wyscigu szczurów i konkurowac swoja praca z takimi co przepisuja ksiazki, bo akurat tych plagiatów i oryginalnosci przepisow im nie udowodnicie. Bo natrzaskac w 4 dni 1000 przepisow bez zdjęc mozna tylko w ten sposób.
Pokochałam ten portal 2 lata temu, szkoda tylko ze milościa nieodwzajemniona. Wasza puntkacja to dla mnie policzek i mimo ze Biblia mowi nadstaw drugi ja tego nie zrobie.
Miło mi bylo ale dziekuje za wspólprace.

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty