Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Babciagramolka
Cherry - co ze zdjęciami ? Czy mogę wykorzystywać te które dodaję na blooga czy muszę robić 2 komplety zdjęć ?
A co do tego co piszesz , ze po co dodawać ten sam przepis na kilka stron - dla zabawy , kontaktów towarzyskich , udziału w konkursach , promowania siebie .Użytkownicy patrzą na to ze swojego punktu widzenia - nikt nie gotuje i nie wstawia na jakąś stronę po to by podnieść jej poziom ( dobrze jak tak przy okazji sie dzieje ) ale dla własnej rozrywki lub zysku .Jak się znudzi na jednej stronie to idzie na drugą - na stałe lub okresowo . Właściciele strony muszą przyjmowac do wiadomości punkt widzenia użytkowników bo to przecież z ich pracy korzystają . To jest tranzakcja wiązana - strona określa warunki, a użytkownicy sprawdzaja czy im sie to opłaca . Jak któraś ze stron przegnie to koniec wspoółpracy .Strona moze użytkownika wywalić - użytkownik może sie obrazić albo znudzić i odejść .
Mnie to nawet bawi - moge pisać w przepis w dwóch wersjach - ale ja mam czas , czy tej cierpliwosci starczy innym ?

Napisz co ze zdjęciami bo mam 3 przepisy i zanim dam obiad musze wiedzieć czy mam pstrykać 2 razy czy starczy raz .

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty