Jak usunąć konto z tej strony ?

Obserwuj wątek

Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

Babciagramolka
No i poczułam się też wywołana do tablicy . W głównym wątku nic nie powiem bo nie moja sprawa - tu akurat Tit z Henią mają do wyjaśnienia sobie co i jak ( na PW nie publicznie - wiem , ze to zakrawa na cenzurę ale ja bym taki wątek po prostu zablokowała bo więcej krwi psuje niż pomaga . Jedni są za drudzy przeciw - nikt nie zna prawdy do końca ale wszyscy sie wypowiadają ).
Chodzi mni o fragment twojej wypowiedzi Pyzuś .

,, .....gdyby wszyscy moderatorzy zgodnie współpracowali i trzymali wspólny front w imię jakości portalu i uczciwości to wielu oskarżeń by nie było...."

Nie zgadzam się . Nie da rady tak zrobić by Moderatorzy mieli takie samo zdanie . Wspólne podejście to jest tylko do plagiatorów . Zablokować i już . A już sposób w jaki sie to robi zależy od indywidualnego podejścia . Jeden uważa , że publicznie trzeba ganić kopiarzy ku przestrodze - drugi uważa , że trzeba zablokować przepis , zwrócić uwagę raz , drugi , trzeci - może za czwartym razem ten ktoś zrozumie .Bo jak takiego kogoś ośmieszymy czy zganimy publicznie to po prostu zmieni konto i zacznie od nowa a w ramach rewanżu nastawia głupich komentarzy na forum .
Czasem mnie też puszczają nerwy jak ktoś przesadzi ale raczej jestem zwolennikiem ,, gryzienia , się w język . Więcej się zdziała grzecznością niż ,, pyszczeniem " . Tak , że współny front Moderatorów tak- ale tylko przy tropieniu i blokowaniu plagiatów - reszta podlega indywidualnej ocenie .
A dodatkowo chyba powinno różnicować sie obowiązki Moderatora i Admina . Moderatorami w tej chwili jest Misia5 i ja .Zajmujemy się tylko i wyłącznie sprawdzaniem przepisów pod kątem zgodności z Regulaminem . TYLKO I WYŁĄCZNIE ( i tak było zawsze ). Nie mamy uprawnień do niczego innego .W każdej innej sprawie jestem prywatna .
Tit i Cherry to co innego - odpowiadają jak przypuszczam za różne sprawy na stronie i zakres odpowiedzialności ( tzn zdanie prywatne i zdanie pracownika odpowiedzialnego za coś .. ) czasem wyklucza wyrażenie zdania wobec czegoś . Prywatny użytkownik zapomina chyba o tym , ze czy nam to się podoba czy nie to strona jest prowadzona po to by zarabiała a nie dla naszej przyjemności . To co nam sprawia frajdę ( konkursy , nagrody , pogaduszki na forum ) jest dodatkiem do reklam , sponsorów itp.
Sponsor który daje nagrody ma wymagania - pewnie chce by jak najwięcej osób zainteresowało się produktem. Guzik go ( sorry ale pewnie taka jest prawda ) obchodzi poziom przepisów i kto wygra - liczy się ilość .A do tego sami ten poziom zaniżamy ( my użytkownicy ) biorąc udział w wyścigu szczurów czyli rankingu .Prywatnie to bym wywaliła z konkursu połowę z przepisów . Ale patrząc z boku rozumiem , że żadna strona sobie na to pozwolić nie może .

Jedno mnie tylko pociesza - od dziś obowiązuje Ustawa o przeciwdziałaniu stalkingowi to może dotrze do internautów , że uporczywe klepanie 1 , pisanie bzdurnych komentarzy i dokuczanie to też stalking i może być karane tak jak plagiaty .

zmieniono 2 razy (ostatnio 06 cze 2011 17:19 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Jak usunąć konto z tej strony ?