Jak usunąć konto z tej strony ?

Obserwuj wątek

Odp: Jak usunąć konto z tej strony ?

pacpaw
  • pacpaw

  • Posty: 190
  • Przepisy: 1427
  • Artykuły: 0
czytając to wszystko przypominają się moje początki gotowania on-line (tak to nazywam). Ileż oskarżeń o plagiaty, o kopiowanie, niepoprawne nazwy przepisów bo ta zupa nie może się tak nazywać, a tamta tak itp. I jak widzę nie byłem pojedynczym przypadkiem takie traktowania. Mi się udało jakoś to przejść, niestety wiele osób kończy swoją przygodę z gotowaniem spotykając się z takim przyjęciem. A to już nie jest dobre. Szczególnie, że często naprawdę chodzi o szczegóły i zamiast spokojnie wytłumaczyć rzuca się masę oskarżeń i różnych epitetów pod adresem biednego delikwenta.Najlepsze jest to że takie działania (nie mówię tu o łapaniu nieuczciwych, ale o niczym niespowodowanej agresji, braku jakiegokolwiek taktu czy niczym nie wytłumaczonym pieniactwu z naprawdę błahych powodów) są prowadzone głównie przez te same osoby, które prężnie działają na większości portali.Niestety pewne osoby robią to i dalej będą robiły napędzając się wzajemnie w tej krucjacie. Szkoda, że starych drzew się nie przesadza...

Odpowiedz na/ edytuj Jak usunąć konto z tej strony ?