Jaką zmywarkę polecacie?

Obserwuj wątek

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Witam, posiadam zmywarkę Hotpoint/Ariston. Nie polecam. Dwa razy była naprawiana. Dowiedziałam się od majstra, że w mojej zmywarce (a mam wąską), nie powinnam używać wiszących zapachów oraz najprostsze tabletki do zmywania. Dlaczego? Dlatego, że wyżej wymienione powodują tworzenie obfitej piany i zmywarka głupieje, pokazując migającymi diodami błąd.

Moja mama ma Boscha, tego z wczesnych wypustów, coś około 10 lat, najprostsza zmywarka jaka może być, jeden przycisk Włącz/Wyłącz i jedno pokrętło wyboru programów, których jest aż całe trzy. Zmywarka chodzi jak marzenie i jeszcze, odpukać, nic się jej nie stało.

Co do zużycia prądu i wody tez na początku miałam obiekcje. Ale jeszcze daleko przed zakupem zmywarki, co miesiąc przy rachunkach spisywałam stan mierników wody. Teraz też to robię, i nie mam żadnych różnic na zużyciu wody. Przy trzyosobowej rodzinie, zmywarka chodzi codziennie, pralka też. I prawie każdego miesiąca 8-9 kubików. Liczników prądu nigdy nie spisywałam, ale rachunki tez przychodzą bardzo podobne kwotowo.

Pozdrawiam cieplutko
Kasia

zmieniono 1 raz (ostatnio 25 lis 2011 23:46 przez szklanka)

Odpowiedz na/ edytuj Jaką zmywarkę polecacie?