jakich zachowań nie tolerujecie przy stole???

Obserwuj wątek

Odp: jakich zachowań nie tolerujecie przy stole???

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Kiedyś mialam taki problemik z moim mężem.. dawno temu.. Powiedzmy przy nakładaniu jedzenia twierdzil ze on jeszcze nie chce ..a potem dosiadał sie do mojego talerza ze niby popróbowac i zjadal mi połowę.. a jak zwrócilam uwagę to złoscil się ze przecież mogę nałożyć sobie jeszcze abo że mi szkoda itp ... tak mnie to strasznie denerwowalo . ale juz tego nie ma.. kazdy je swoje ..
Druga sprawa to mój brat stryjeczny ... czasem przyjeżdża .. a jak mu zrobię np kawę to on słodzi i miesza ją pół godziny bez ustanku az sie zrobi zimna twierdząc ze taka długo mieszana jest lepiej zaparzona
Nienawidzę tez rozmow o chorobach przy stole .. Kiedy kazdy juz zaczyna sie przekrzykiwac kto ma ich wiecej to mam ochotę odejść od stołu.. albo robię ehem ehemm ... i zmieniam temat na luźniejszy.
I jeszcze podobnie jak Henia... nielubię przekladania z talerza na talerz.. Przeciez gdyby na nim zostalo to sie nie zmarnuje bo mam w domu zwierzaki .. A przekładanie jest takie niesmaczne.

aa i jeszcze cos... zwierzęta.. sama je w domu mam.. ale kiedy są goście to zwierzaki nie mogą zajmować miejsc honorowych... i jedzą we własnych miskach. Bo wlasnie kilka lat temu spotkalam sie z takim niesmacznym faktem ze podczas wieczerzy wigilijnej była pani z pieseczkiem z którym dzielila sie opłatkiem i dawala sobie z nim buzi buzi o fuj..fuj fuj... a potem karmiła go swoim widelcem.... bleeeeee

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 paź 2010 09:35 przez luna19)

Odpowiedz na/ edytuj jakich zachowań nie tolerujecie przy stole???