Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Kategoria promowana

Tutaj stosowny fragment regulaminu, który uprawnia do korzystania ze zdjęć i z wpisów.

Użytkownik wyraża zgodę na modyfikację wpisów oraz ich wykorzystanie przez NEXT.PL sp. z o.o. na polach eksploatacji obejmujących: rozpowszechnianie wpisów w sieci internet w obrębie serwisów administrowanych przez NEXT.PL; rozpowszechnianie w postaci wydawnictw papierowych i elektronicznych (e-book) w tym, także w postaci zbiorów i kompilacji wpisów. Za wykorzystanie wpisów na odrębnych polach eksploatacji Użytkownikowi nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie, poza przewidzianymi w programie lojalnościowym za pierwotne wprowadzenie wpisu do serwisu Gotujmy.pl.

Jeżeli chodzi o skrótowe formy wyrażania to oczywiście przepraszam jeśli kogoś to obraża, ale mamy sezon urlopowy, jestem sama i większość mojego czasu poświęcam teraz na zupełnie nowy projekt, który chcemy wdrożyć. Kołczu wyjechał i nie ma tu innych ludzi, czasem jakiś praktykant. Wczoraj robiłam newsletter i szczerze mówiąc klęłam jak szewc, bo mi się wszystko zawieszało. Na złość panel admina nie zachowywał zmian. Ja robiłam te same rzeczy po raz siódmy - a tu raz znikły zdjęcia, raz urwało połowę zapisanego artykułu, ktoś mi stał nad głową, że czeka na zaległe rzeczy dla reklamy. W międzyczasie na mailu załatwiam kolejne nagrody i też sie z babką nie możemy dogadać, coś idzie jak po grudzie, ja jej fajne rzeczy proponuję a ona jakby nie kuma. Dania dnia zmieniłam chyba dopiero o 16, ale jak zobaczyłam, że Przejs ma pretensje, no to uznałam, że jednak trzeba rzucić wszystko i ją jakoś udobruchać, bo to ważny dobry użytkownik, fajne przepisy dodaje. Poświęciłam sporo czasu na zadośćuczynienie Przejsowi za użycie jej zdjęcia bez dodania linku do jej przepisu, (co zawysze robię): zweryfikowałam jej superprzepisy hurtem z ostatniego roku przejrzałam uczciwie i pododawałam superprzepisy tam, gdzie się należało z tych wystawionych, dodałam 2 przepisy na muffinki jej autorstwa do książki kucharskiej najlepsze mufinki (oba przepisy dostały status superprzepisu). Więc ten przepis którego zdjęcie opatrywało książkę kucharską został zamieszczony i dostał superprzepis! To było moje przepraszam. A w zamian dalej pretensje ? Ręce mi opadły. Że jej przepis nie wygrał konkursu sprzed pół roku? Wygrały te przepisy, które wybrał sponsor. To jest wielki portal z milionem postów i z uwagi na swoją wielkość czasem coś się wiesza, zapytajcie moderatorów - wklikują po 10 razy kategoria promowana dostają komunikat, że zmiana została zapisana, a na portalu ni ma zmiany. i tak w kółko. My (myślę o sobie i moderatorach) pracujemy na tak wysokich obrotach, że nie mamy głowy do kurtuazji, bo by tu wszystko przestało działać. Więc nie obrażajcie się - trzeba sie upominać o swoje, ja to rozumiem i staram się naprawiać ewentualne szkody. Pamiętam o gosia56 - jej przepis trafił do newslettera, pamiętam, o wielu osobach które się czują mało doceniane i staram się aby w różny sposób każdy mógł się poczuć doceniony, ale nie zawsze wy to zauważacie. wczoraj po godzinach wstawiałam superprzepisy, ale wszystkich nie przejrzałam, a zaległosci powstały jeszcze z urlopu. Pod moją nieobecność dania dnia wstawiały moderatorki i powiedziały mi, że są bardzo szczęśliwe, że tego nie muszą więcej robić, bo to tylko wywołuje pretensje i żale. Dania dnia wybierają też zawzwyczaj 2 osoby - jedna wybiera kilka a ja wybieram z tych przebranych. Nie da sie być w 100 procentach obiektywnym.

A tłumaczyć się temu komuś, kto tu wchodzi tylko po to, żeby wyładować na mnie swoje frustracje, kto nie dodał ani jednego przepisu nie zamierzam, nie warto. Trzeba czytać regulamin. Jeśli ktoś woli, żeby pisać do niego na Pan/Pani z dużej litery to może sobie wybrać taki portal, gdzie takie formy obowiązują. Tutaj nawet nicki często są z małej litery.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy