Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami

Obserwuj wątek

Odp: Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami

Babciagramolka
Z bierzących uwag .
Kochani

Pilnujcie tego co robicie . Notorycznie dostaję wiadomości z pretensjami , że komuś dałam za przepis 20 punktów a przecież były tam zdjęcia .

Po pierwsze ja ( Moderator ) nie przyznaję nikomu żadnych punktów - to jest robione automatycznie . Tyle razy było to już wałkowane - zdjęcie musi być opisane , żeby system zaliczył za nie punkty . Inaczej zdjęcie się pojawi ale punktów za nie nie będzie .

Nawet jak edytujecie przepis i dodacie opisy pod zdjęciami po wstawieniu go to Moderator nie może dodać punktów bo nie ma takich uprawnień ( nie możemy ,, grzebać ,, przy żadnej punktacji ) .Trzeba pisać do Cherry lub Tit - opisać co się stało - podać dane przepisu , nazwę - numer ID ( jest przy nazwie przepisu ) i poprosić o dodanie punktów .

I jeszcze jedno - znacie mnie i wiecie , że jestem ( albo inaczej staram sie być bardzo opanowana ) - ale czemu u licha niektórzy zakładają , że robię im na złość bo nie zaliczyło im punktów ( zablokowałam przepis bo był nie zgodny z Regulaminem czy co innego ) .Działania Moderatorów nie mają nic wspólnego z tym czy kogoś lubimy czy nie - to jest po prostu sprawdzanie przepisów pod kątem trzymania się przepisów i jeśli je spełniają - mechanicznym klikaniu- Wstaw .

Nawet gdybym kogoś bardzo lubiła a popełni błąd to mu przepis zablokuję .

Pomyślcie o tym ( niektórzy ) i nie rzucajcie oskarżeń na Moderatora za własne błędy .

Odpowiedz na/ edytuj Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami