Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

Hrabina w kuchni
Funkcja Speed Touch zapewnia nam kontrolę prędkości przy pomocy siły nacisku. W zależności od konsystencji i twardość przygotowanej potrawy przyciskamy słabiej lub mocniej naszym palcem.

Chyba każdy chciałby wygrać tak innowacyjne urządzenie, które jest tak zaprojektowane, aby jednym przyciskiem zmiksować wszystko. Jakie to musi być wspaniałe uczucie kiedy nic nam nie rozpryskuje się podczas pracy.
A czasem tylko człowiek chce coś szybko zmiksować, bo lada chwila mają przyjść goście. Ubrany w strój “galowy”, tylko chce rozdrobnić owoce do deseru, a...miksowana zawartość ląduje na naszym ubraniu.
Nie wspomnę już sprzątniętej kuchni...podłoga, blat, meble… I dzwonek, bo jeszcze przyszli szybciej - koszmar.
A teraz wyobraźmy sobie, jak by to było z blenderem ręcznym Avance Speed Touch Philips… Wystrojeni, czekamy na naszych gości. Nagle przypomina nam się, że jeszcze potrzeba szybko rozdrobnić owoce. Sięgamy po blender firmy Philips, kilka chwil i gotowe.
Deser zrobiony, w kuchni porządek a i nam nie pozostaje nic innego jak czekać na zaproszonych gości.
Jeśli ten argument nie jest jeszcze na tyle przekonujący, że to właśnie ja powinnam wygrać to wspaniałe urządzenie, to spróbuję innym argumentem przekonać o słuszności wyboru mojej skromnej osoby. Skoro kot ma 7 żyć, to dlaczego ja nie mogłabym stać się właścicielką jednego potężnego i pożytecznego sprzętu jakim jest blender ręczny Avance Speed Touch Philips.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips