Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

kachusia
  • kachusia

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Funkcja SpeedTouch polega na możliwości sprawowania kontroli nad prędkością pracy blendera, która odbywa się za pomocą siły nacisku na specjalnie do tego przeznaczony przycisk.

Moim postanowieniem noworocznym jest zmiana nawyków żywieniowych i kompletne odejście od stołowania się na mieście, które niestety z powodu małej ilości wolnego czasu dotychczas zdarzało mi się bardzo często. To właśnie dzięki blenderowi Avance Speed Touch firmy Philips zaoszczędzę masę czasu na przygotowywanie zdrowych, domowych posiłków, a przycisk SpeedTouch pozwoli mi utrzymać kuchnię w trakcie gotowania w czystości, co również spowoduje, że własnoręczne przygotowywanie posiłków nie tylko będzie świetną i kreatywną zabawą, ale także okaże się szybsze niż stołowanie się w fast foodach

P.S. Do tego mój ukochany jest surferem, a szejki bananowo-ananasowe z dodatkiem masła orzechowego na pewno skutecznie osłodzą mu zimowy okres bez słońca, morskich fal i słonego powietrza

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips