Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Jokerro
  • Jokerro

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Funkcja SpeedTouch pozwala nam na intuicyjną obsługę blendera ręcznego opuszkami palców: im mocniej przyciskamy, tym większą uzyskujemy moc działania.

Do gotowania miałem zapędy zawsze i, mówią, potrafię z ziemniaka zrobić kulinarny ósmy cud świata. Ale bez odpowiednich narzędzi i urządzeń nawet mistrz ma podcięte skrzydła – a co dopiero ja, któremu do mistrzostwa jeszcze wiele brakuje (choć koleżanki wzdychają, gdy zapraszam na kolację, ale ja nie ulegam komplementom i stale doskonalę swój kulinarny warsztat). Co stanowi dla mnie podcięte skrzydła? Brak blendera. Co prawda radzę sobie jak mogę, balansując przy desce do krojenia z lepszym lub gorszym nożem, ale powiedzmy to sobie szczerze – choćbym się wyginał i pocił dzień cały, trzymając w dłoni najlepszy z możliwych noży, nie zrobię z żadnym warzywem tego, co w kilka sekund zrobi z nim blender ustawiony na najwolniejsze obroty. Jestem entuzjastą kuchni, różnorodnych smaków, potraw i konsystencji, ale póki takiego urządzenia w progach swej kuchni nie ugoszczę, póty zadowalać się będę musiał dość wąskim repertuarem kulinarnym. A chodzi mi czasem po głowie zupa – krem. Chodzi też koktajl, albo domowej roboty pesto. Ale byłbym nieopisanie szczęśliwy, gdyby ta wędrówka przeniosła się kiedyś z mojej głowy – na język. A potem skończyła swą długą podróż nie gdzie indziej, ale po prostu w moim żołądku.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips