Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

ziomkowa
  • ziomkowa

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Funkcja SpeedTouch umożliwia wygodną - to jest dostosowaną do konsystencji miksowanego składnika – zmianę prędkości blendera. Sterowanie odbywa się poprzez naciśniecie na przycisk tejże funkcji i w zależności od siły nacisku wyzwalana jest odpowiednia moc.
Dlaczego właśnie Ty chciałabyś wygrać blender ręczny Avance SpeedTouch firmy Philips? Domyślam się, że wszyscy będą w odpowiedziach podkreślać przydatność blendera w codziennych bądź odświętnych perypetiach kulinarnych. Będą wychwalać jego zalety, doceniać szybkość przygotowywania posiłków przekładającą się na przyrost czasu spędzanego z rodziną i postulować wiele innych temu podobnych argumentów. Powstaną wierszyki, pieśni a nawet ody i lamenty blenderowe. Cóż, ja zaryzykuje i odpowiem na to pytanie w innym nurcie. Lubię szybką jazdę i lubię mieć poczucie kontroli. To moja filozofia życia, którą propaguje również w kuchni. Ów blender, o który toczy się gra, doskonale wpisuje się w jej założenia. Nie boje się kulinarnych wyzwań, bo wiem, że moc sprawcza tkwi we mnie - to ja panuje nad dzierżonym w dłoni orężem. A nie odwrotnie. Ot, cała tajemnica.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips