Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

BĄBELEK85
  • BĄBELEK85

  • Posty: 12
  • Przepisy: 186
  • Artykuły: 74
1. Funkcja SpeedTouch polega na łatwej, intuicyjnej obsłudze blendera. Ten mały przycisk kryje w sobie wieką moc, wygodę i prostotę użytkowania. By zmiksować zupę wystarczy lekko go nacisnąć, by posiekać twarde produkty należy nacisnąć go mocniej. Wtedy z zawrotną prędkością orzymamy idealnie przygotowany produkt. Wystarczy jednym ruchem palca dopasować prędkość obrotu ostrzy, by uzyskać zamierzony efekt. Przy okazji nic nie rozpryskuje i wszystko jest pod kontrolą. Jego działanie można porównać dodawania gazu w samochodzie Jak dla mnie rewelacja.
2. Hmm ...dlaczego ja chciałabym wygrać blender ręczny Avance SpeedTouch firmy Philips? Ponieważ gotowanie jest moją najwieksza pasją, wkładam w nie całe serce. Ten blender bardzo ułatwi mi pracę w kuchni. Gotowanie daje wiele satysfakcji, lecz z drugiej strony też jest męczące. Zwłaszcza wtedy gdy gotuje się dla całej rodziny. Trzeba się nieźle nasiekać i namieszać. Czas który mogę zaoszczędzę na tych czynnościach mogę poświęcić moim bliskim. Mój stary blender zasługuje już na odpoczynek Ma za słabą moc, przez co nie do końca spełnia swoją rolę, np. mam problem z siekaniem twardych produków. Blender Philips ma cztery ostrza i 800v , to musi być prawdziwa petarda w kuchni, którą bardzo chciałabym wypróbować. Jest bardzo estetycznie wykonany, idealnie dopasowany do dłoni. Końcówki również wymienia się jednym kliknięciem guzika a pojemnik ma rączkę. Dzięki czemu łatwo można go przenosić i od razu używać jako dzbanka do przelewania, np. zupy na talerz. Sa to detale jednakże mają dla mnie duże znaczenie . Z takim pomocnikiem praca w kuchni była by jeszcze przyjemniejsza. Robię bardzo dużo ciekawych rzeczy w kuchni, dlatego mogę go porządnie przetestować pod każdym względem. Wiem na co zwrócić szczególną uwagę i jak obiektywnie ocenić ten produkt. Jednym słowem powinnam zamienić mój blender na "nowszy model'. A to udało mi się kiedyś wyczarować z moim starym pomocnikiem
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips