Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

ewelka21
  • ewelka21

  • Posty: 2
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
SpeedTouch to innowacyjna funkcja polegająca na kontrolowaniu prędkości za pomocą siły nacisku. Dzięki niej można zmniejszyć lub zwiększyć prędkość urządzenia bez konieczności włączania różnych przycisków. Pełna kontrola prędkości znajduje się bowiem pod naszym palcem, który przyciskamy słabiej lub mocniej, w zależności od przygotowywanej przez nas potrawy. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego stresu czy zabrudzeń ( powstałych wskutek pryskania lub rozlania).
Druga połowa grudnia niesie ze sobą całe bogactwo Świątecznych zapachów i aromatów.Pachnące miodem pierniki, pełne maku strucle, kuszące cynamonem jabłeczniki, aromatyczne barszcze, kojarzące się z lasem pierogi z kapustą i grzybami… Nim jednak przyjdzie nam się nimi delektować musimy się porządnie naobierać, naskrzybać, naskrobać, nakroić, natrzeć, naścierać, nasiekać, namielić, narozdrabniać, narozgniatać, narozkuszać, narozwałkowywać, naroztrzepywać, naubijać, namieszać, napiec i nagotować a na końcu, a jakby tego było mało, jeszcze wszystko wysprzątać…Między jednym a drugim ulepionym uszkiem, między jedną a drugą łyżką serowej masy nakładanej na kruchy spód, między jedną a drugą warstwą sałatki śledziowej zastanawiam się czasem dlaczego co roku muszę to wszystko robić sama..? Czy mam szansę zasiąść do Wigilijnego stołu wypoczęta? Przewracając na patelni uwielbiane przez mojego męża dzwonki z karpia, mieszając bulgoczący w garnku barszcz, zerkając nerwowo na dochodzący w piekarniku sernik, nalewając do szklanek przygotowany wcześniej kompot z suszonych owoców, przekładając do półmisków te wszystkie surówki i sałatki dbając o odpowiednią oprawę świątecznego stołu wiem, że nie mam na to niestety najmniejszych szans.No chyba, że zdarzy się jakiś Wigilijny cud i tym pięknie zapakowanym prezentem, który czeka na mnie pod choinką okaże się innowacyjny blender Avance Speedtouch marki Philips.Tylko On bowiem jest dla całej naszej rodziny gwarancją na spokojne, udane Święta...

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips