Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

BĄBELEK85
  • BĄBELEK85

  • Posty: 12
  • Przepisy: 186
  • Artykuły: 74
Multicooker to idealne dla mnie rozwiązanie, bo latem często z rodziną wyjeżdzamy i zawsze dużo bagaży mamy. Bo na kempingu, działce czy pikniku nie wystarczą nam tylko owoce w koszyku. Dlatego grill i płytę z sobą zabieramy, cały samochód starych gratów mamy Wszystko po to, by na świeżym powietrzu móc się delektować i lokalnych smakołyków próbować. Multicooker to urządzenie wspaniałe. Połączenie piekarnika, patelni, mikrofalówki oraz wypiekacza jest doskonałe. On jest genialny, do mojej nie dużej kuchni wręcz idealny. Z nim szybko każde danie ugotuję i pysznym smakiem rodzinę oczaruję. Czy to w domu, nad jeziorem czy biwaku Multicooker zmieści się nawet w podróżnym plecaku. Kulinarne fantazje moje by realizował i na szafce kuchennej dumnie się prezentował. Dzięki niemu mogłabym różnorodniej i zdrowiej gotować . Bo na wyjazdach nie lubię ze swoich pasji rezygnować. Regionalne smakołyki bym przyjaciołom serwowała i na pewno pochwały zbierała. Na śniadanko domowy chlebek z miodem z pobliskiej pasieki im zaproponuję, na obiad rybkę na parze z warzywami ugotuję. Ciastem z sezonowymi owocami na deser byśmy się delektowali, a wieczorem risottem z ziołami zajadali. Automatyczne programy, mikroprocesor, system podgrzewania 3D bardzo mi się podobają i już sen z mych powiek spędzają. Najbardziej jednak podoba mi się funkcja piekarnika. Ponieważ w ten sposób można wiele smacznych potraw przygotować i nie trzeba się wiele napracować. A na dodatek więcej wolnego czasu bym miała, bo o wiele krócej naczynia bym zmywała. Więc z synkiem bym dłużej się bawiła i do męża serdecznie przytuliła Z takim asystentem życie piękniejsze by było i zdrowiej by nam się żyło. Smak domowych posiłków na świeżym powietrzu jest nieoceniony. Dlatego ten multicooker jest dla mnie stworzony !

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni