Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Malgosica
  • Malgosica

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kiedyś gotowanie była dla mnie koniecznością. Od jakiegoś czasu stało się moją pasją. I chociaż dwoje dzieci można powiedzieć „wyfrunęło” już z gniazda i oprócz nas w domu została tylko 13 letnia córka, wymyślam właśnie dla nich różne potrawy. Chciałabym aby posiłki, które gotuję były, smaczne, zdrowe, ładnie podane, no i szybko przyrządzane!
Staram się codziennie czymś zaskoczyć. Gotuję zdrowe, wymyślne dania, sałatki , a kiedy podam na stół wszyscy się cieszą patrząc na talerz. Nawet córka, która do tej pory była niejadkiem, teraz sama się dziwi, że zjada to co ma na talerzu i warzywa, na które wcześniej nie chciała patrzeć.
Od zeszłego roku mamy ogródek działkowy, który wraz z partnerem przez kilka miesięcy zmienialiśmy z „zachwaszczonego po pachy ugoru ziemi” w piękny ogródek działkowy.
W tym roku cieszę się każdym warzywem, które wyrosło dzięki ciężkiej pracy naszych rąk.
Bardzo przydał by mi się ten Multicooker, tym bardziej, że teraz spędzam w kuchni dużo więcej czasu niż zwykle robiąc przetwory z owoców i warzyw. I właśnie dlatego codziennie chciałabym mieć go pod ręką.
A do tego jeszcze można go wziąć za uchwyt i… gotować na działce, pod namiotem - rewelacja! Funkcje, które posiada na pewno ułatwiły by mi pracę i skróciły długie stanie przy garach.
Szczególnie przydatne dla mnie byłoby gotowanie na parze, bo stawiam na zdrowe odżywianie i zachowanie jak największej ilości witamin!
Naprawdę chciałabym go mieć, ale pewnie i tak nie wygram. Zawsze miałam jakiegoś pecha...Pomimo tego postanowiłam wziąć udział w konkursie i
jeśli jednak jakimś cudem wygrałabym to cacko na pewno nie zawiodę nikogo dzieląc się ze wszystkimi tym, co potrafię ja i Multicooker. Baaaardzo chciałabym go wygrać.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni