Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

memos
  • memos

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Choć to ja jestem Panią Domu z chęcią ustąpię miejsca takiemu szefowi kuchni. Nie jest to bowiem, kolejny z wielu, gadżet kuchenny, który po kilku dniach zapomniany ląduje na samym dnie szafki kuchennej. Multicooker powinien stać na honorowym miejscu i cieszyć swą obecnością całą rodzinę. Miałam okazję zetknąć się z tym urządzeniem u znajomej i powiem szczerze - jest on obiektem mojej zazdrości. Niemal jak magik potrafi wyczarować cudeńka, od deserów, zup, sosów, a na pieczeniach kończąc. Byłby idealnym urządzeniem w tak małej kuchni jak moja, ponieważ zastępuje garnki, patelnię, kuchenkę, a nawet piekarnik. Tak przygotowywane posiłki nie dość, że są zdrowe i smaczne, to jeszcze przepięknie wyglądają - warzywa nie tracą swoich kolorów. Co mnie najbardziej zachwyciło to wypiekacz do chleba - daje on wiele możliwości, wszystko zależy od naszych preferencji. Chleb razowy, z ziarnami słonecznika czy na słodko z rodzynkami, z Multicookerem to nic trudnego - wystarczy wsypać potrzebne produkty, a on już zadba o wyrobienie ciasta i upieczenie pachnącego, chrupiącego pieczywa.
Krótko mówiąc - kuchenny geniusz!

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni