Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Artdi
  • Artdi

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kawalerskie życie i samodzielne prowadzenie domu nie pozostawia zbyt wiele czasu i sił na szaleństwa w kuchni, więc taki sprzęt na pewno by mi się przydał. Oczywiście wielki szacunek dla Pań i Panów domu, którzy przygotowują posiłki również dla rodziny, ale z drugiej strony, macie dodatkową dzięki temu dodatkową mobilizację, no i więcej czasu o tyle, że nie musicie już szukać żony/ męża
Przypuszczam, że każdemu tutaj przydałoby się takie urządzenie jak sprzęt Philipsa, dla mnie zwłaszcza ze względu na wspominaną już oszczędność czasu, ale widzę też i inne jego zalety. Pozostając w temacie wygodnictwa, łatwość mycia, a nie wiem czy jest ktoś na świecie lubiący zmywać... Pośród opinii o Multicookerze znalazłem też, że łatwo jest w nim przygotować ciasto, jeżeli naprawdę jest łatwo i faktycznie miałoby mi się to udać, to po prostu wow, a urządzenie zamiast za elektroniczne, uważał będę za magiczne. Jeżeli chodzi o funkcje z których na pewno będę korzystał, to system utrzymywania ciepła - ciepła dokładka? Czad! Ale przede wszystkim będę korzystał z tego, że to cudo "samo" przyrządzi mi obiad, zamiast stać przy garach będę mógł skupić się na czymś innym i to jest właśnie w tym urządzeniu najlepsze!

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni