Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

kalo0orii
  • kalo0orii

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
007 zgłoś się Dnia 21 lipca br., zgłosiła się do nas córka pewnej pani z informacją, że został ukradziony Pani Joannie Multicooker. Miało to miejsce w Inowrocławiu, na ulicy xxxxxxxxx. Przesyłam więcej informacji. Pani Joanna jest zapaloną kucharką. W domu wszystkie potrawy wykonuje samodzielnie. Chcąc nie chcąc ma do wykarmienia aż 5 osób. Poszkodowana jest w złym stanie psychicznym, gdyż twierdzi, że bez Multicookera nie będzie w stanie zrobić porządnego obiadu w domu. Jak sama twierdzi - jest zwolenniczką zdrowej kuchni, a dzięki multicookerowi była w stanie przyrządzać rozmaite potrawy i to w 12 wspaniałych programach! Jako, że jest to kobieta zapracowana, multicooker jest dla niej niezastąpiony. Praktycznie oszczędza czas poszkodowanej podczas pracy w kuchni, gdzie poszkodowana może chwilę odpocząć. Wspominała nam, że wystarczy przygotować potrzebne składniki, a multricooker wykonuje za nią resztę roboty. Dzięki multicookerowi proces robienia obiadu jest krótszy a co najważniejsze nie wymaga dużo uwagi i jest prostszy w wykonaniu. Poszkodowanej podobało się również to, że wszystko miała w jednym miejscu. Multucooker był łatwy do przenoszenia, i nie zajmował dużo miejsca. Poszkodowana również wspominała o tym, jak wspaniale wychodzą nim dżemy, i obiecała, że jak trafi do niej multicooker to zrobi w gratisie dżem!
Panowie! Mamy tutaj nie lada wyzwanie! Trzeba zwrócić tej biednej kobiecie multicooker, aby mogła dalej cieszyć się swoją pasją do gotowania dla całej rodziny! Wiem, że nie będzie to łatwe, ale razem możemy się postarać!
000 przyjąłem, wysyłam patrole na miejsce zdarzenia!

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni