Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

strzalka88
Jak przystało na idealną Żonę muszę dopieszczać Męża w każdym aspekcie. Gotowanie jest jednym z nich :-) A że Mąż - podobnie jak ja - baaaardzo lubi jeść, spędzałam sporo czasu w kuchni, by dogodzić jego kubkom smakowym :-) Niestety, od kiedy rozpoczęłam swoją pierwszą pracę, nie mam już tyle czasu i siły, by po całym dniu spędzonym w biurze, zaszyć się jeszcze na parę godzin w kuchni by pichcić jeszcze jakieś wymyślne potrawy... Przyznaję, że z lenistwa coraz częściej wybieramy jedzenie na telefon... Oboje z Mężem mamy skłonności do chomikowania zbędnego tłuszczyku, więc zbyt dobrze nie wpływa na nas żywienie się fast foodami (i na nasze oponki )... Dzięki tak cudownemu urządzeniu jakim jest Multicooker mogłabym wyczarować obiady, które byłyby nie tylko przepyszne, ale również zdrowe. I co najważniejsze - przy wkładzie minimum pracy! A na deser może jakieś racuszki z domową konfiturą również wyczarowaną przez tak wielofunkcyjne i cudowne urządzenie - to jest to, co Tygryski lubią najbardziej! Multicooker to idealne rozwiązanie dla takich leniuszków jak ja i mój Ukochany :-)

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni