Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Dlaczego ja? Z pewnością wiele osób zasługuje na taką świetną nagrodę, ale dla mnie będzie to podwójny prezent Uznałabym go nie tylko jako nagrodę z konkursu, ale jako i ślubny prezent

Przygotowuję się do ślubu i wesela, mnóstwo załatwień - biała suknia, sala, dekoracje, lista gości, weselne menu... na prawdę wiele tego! Ale jakoś nie mam czasu na zagospodarowanie swojego życia po ślubie. Będzie całkowita dezorganizacja dotychczasowego stylu bycia, wiele nowych obowiązków, dodatkowa praca, mniej czasu na wszystko i co to będzie jak mój świeżo upieczony mąż powie, że u mamusi jadł lepsze obiadki?! To chyba najgorsza rzecz jaka mogłaby mnie spotkać A awantura wtedy gwarantowana Początkującą gospodynią nie jestem, ale taki sprytny pomocnik w kuchni, jak Multicooker z pewnością ułatwiłby mi życie i pomógł zadowolić brzuszek mojego obecnego narzeczonego, a przyszłego męża Z pewnością będę korzystać z każdej funkcji, aby zapewnić różnorodność swoich potraw, by móc jeszcze bardziej przypodobać się mężowi, ale z pewnością najlepszą opcją jest wypiekacz do chleba! Wtedy na pewno uszczęśliwiłabym nie tylko swojego męża, ale być może udobruchałabym sobie też teściową W końcu w dzisiejszych czasach prawdziwy, domowy chlebek to istny rarytas

Multicooker z pewnością nie tylko ułatwi pracę w kuchni, ale też zapewni nieco więcej czasu, a dla Młodej Pary każda chwila tylko dla siebie jest niezwykle cenna

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni