Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Damonn
  • Damonn

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Multicooker byłby spełnieniem moich marzeń, a jednocześnie wybawieniem !
Jestem w ciąży i dorabiam sobie jako opiekunka do dzieci, by mieć chociaż jakiś grosz tylko dla siebie i maleństwa.
Zajmuję się dwójką dzieciaków, które są prawdziwymi wulkanami energii. Niestety w moim obecnym stanie przygotowywanie posiłków w te upały, gdy gorąca para bucha mi prosto w twarz jest strasznie męczące ale i czasochłonne. Mając pod opieką dwójkę dzieci muszę przygotowywać smaczne i zdrowe posiłki każdego dnia przez najbliższe 6 msc,co w późniejszych mięsiącach może się stać bardzo uciązliwe. Chciałabym mieć więcej czasu dla siebie i dzieci którymi się opiekuję, a niestety pół dnia musze spędzać przy garach. Gdy tylko oddam dzieci pod opiekę rodzicom musze zabierać sie za przygotowanie obiadu dla chłopaka.
A gdzie w tym wszystkim czas dla przyszłej mamy ?
Multicooker byłby wpaniały, gdy już urodzę moje maleństwo, wtedy posiłki nie będą dla mnie utrapieniem a przyjemnością. Byłby on także idealnym dopełnieniem mojej nowej kuchni którą niedługo zaczne wyposażac.
Ta Multipomoc jest moją deską ratunku i wybawieniem, a także kwintesencją idealnego wyposażenia mojej nowej kuchni !

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni