Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

mirab56
  • mirab56

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Multicocer jak sama nazwa wskazuje „Multi” ma możliwość wielu zastosowań. Jestem osoba, która ze względu na charakter wykonywanej pracy nie jest w stanie za wiele czasu poświecić na żmudne przygotowywanie posiłków, na dodatek nie za bardzo lubię wykonywanie tych wszystkich czynności wiążących się z gotowaniem. Jest to dla mnie za bardzo pracochłonne a na dodatek robię przy tym tak wielki bałagan i spustoszenie w mojej małej kuchni że po przygotowaniu jakiegokolwiek posiłku dla rodziny i zabraniu się za posprzątanie tego pogromu który zostawiłam w kuchni to już mi się nawet nie chce degustować i jeść czegokolwiek przeze mnie przygotowanego. Zawsze szukałam urządzenia które mogłoby usprawnić moje podejście do gotowania, ale jak do tej pory z reguły te urządzenia które nabyłam nie spełniły moich oczekiwań min kombiwar. Mając urządzenie multicooker spełniły by się moje marzenia o szybkim i bezproblemowym przygotowywaniu dań jak i utrzymaniu w należytym porządku, ładu i składu w kuchni i mieć więcej czasu i możliwości spędzenia tego czasu na sprawach które dają mi przyjemność i zadowolenie i satysfakcje spędzenia tych chwil z rodzina, a nie tylko ślęczenie w kuchni na gotowaniu i sprzątaniu. Dzięki funkcji opóźniony start mogę zaprogramować czas na która ma być posiłek przygotowany. Na dodatek posiłki przygotowane w multicookerze oprócz tego ze dzięki funkcji szybkowaru szybko można je przygotować to co najważniejsze są przygotowywane bardzo szybko i zdrowo dla naszych organizmów, ponieważ ilość składników odżywczych jakich używamy do gotowania umożliwia przygotowywanie potraw dietetycznych przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich witamin i mikroelementów. Najbardziej cenny dla mnie podczas przygotowywania posiłków w Multicookerze jest czas jaki na to muszę poświęcić i jakość zdrowych potraw która dzięki temu mogę otrzymać. A poza tym mniej garnków, mniej zmywania, mniej urządzeń do przygotowywania potraw i szorowania, a jednocześnie możliwość szybkie przygotowywania posiłków i bezproblemowej obsługi

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni