Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

gosiaa86
  • gosiaa86

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gotowanie to dla mnie temat rzeka, jednak zamiast w porze obiadu szczęśliwie cumować w porcie, ja przeważnie osiadam na mieliźnie. Muszę być z Wami szczera i przyznać, że większość moich dań to agresja na wszystko co stosowne, przyzwoite i poprawne. Staram się zepchnąć w niepamięć kulinarne doznania z mojego domu rodzinnego, kiedy to obiady mamy subtelnie łechtały zmysły. Jednak moja wewnętrzna potrzeba przygotowywania dla rodziny dań zdrowych i smacznych nie pozwala na zatarcie tych wspomnień. Pichcenie to dla mnie nie lada wyzwanie, gdyż nie potrafię poświęcić mu się od czubka butów po czubek nosa. W kuchni, każdy zakamarek mojej podświadomości krzyczy, żebym poszła zobaczyć, co robią w pokoju dzieci, a o zgrozo, z patelnią na gazie już mały krok ku zagładzie. Mówiąc dosadnie chcę wyrzec się gotowych dań, które jedynie odgrzewałam w mikrofalówce, chce zapomnieć o Fast foodach i niezdrowych przekąskach, chcę odmienić menu mojego domu! Dlatego nie tylko pragnę mieć Mulicookera pod ręką, ale chciałabym wręcz aby to on stał się moimi rękoma i to najlepiej dwoma prawymi rękami. Wierzę, że taka ewolucja postępu nie zwiedzie mnie na manowce. Wierzę, że z okrętem w postaci Multicookera, ze sterem jakim stanie się książka z przepisami, przeobrażę się wreszcie w zaradnego żeglarza i wypłynę na przestwór kulinarnego oceanu. Śniąc na jawie widzę już oczami wyobraźni jak korzystając z programu „Dżem” przygotowuję nietuzinkowe konfitury, jak teściowa zajadając jogurt nie potrafi uwierzyć, że sama go przyrządziłam. Widzę, jak mąż kolejny raz przychodząc później z pracy jest pełen podziwu, że z Multicookera serwuję od razu ciepły posiłek. Takkk… system podgrzewania 3D byłby dla mnie prawdziwym wybawieniem! Kolejną sprawą jest niezwykła mobilność tego cuda. Gotowanie na dworze, własne posiłki na wakacjach, czy działce, a to wszystko praktycznie samoczynnie, kiedy ja leżę i łapię promienie słońca. Jak dla mnie Multicooker przejawia wszystko co najwartościowsze i cenne, jest to po prostu urządzenie ze smakiem!

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni