Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Kuchnia po mojemu
Multicooker przyda się w kuchni każdej kobiety. Dlaczego ja powinnam go mieć? Każdy powód jest dobry Chmm, uwielbiam gotować. Od ponad roku prowadzę bloga kulinarnego. Cóż to by była za radocha móc wypróbować możliwości tego urządzenia i na łamach Kuchni po mojemu dzielić się z czytelnikami wynikami tych eksperymentów. Drugi równie ważny, jsk nie ważniejszy powód to mój powrót do pracy. Oj zmieniło się od tego czasu. Przede wszystkim w kuchni... . Mniej czasu na dogadzanie domowym Głodomorom . Posiadanie multi - pomocy kuchennej usprawniłoby z pewnością moje działania kulinarne, pozwoliło na szybkie przygotowanie ciekawych dań. Ponadto Multicooker, jak każda nowinka techniczna zaciekawiłaby mojego Męża, który od czasu mojego powrotu do życia zawodowego trochę przejął pałeczkę w kuchni. Myślę, że taki prezent pozwoliłby nam obojgu na nowo odkryć kuchnię i nadać jej nowe - zdrowe, kolorowe smaki. Marzenie... ciekawe czy choć to jedno się spełni. Urlopu nie ma to może chociaż tyle radości?

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni