Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Za lasami, za górami, gdzieś pomiędzy morzem a Tatrami żyła sobie księżniczka.Była ciut miła,ciut śliczna ciut mądra i bardzo zabiegana.Od wieczora aż do rana.By mieć wykształcenie odpowiednie do rządzenia swoim małym królestwem zgłębiała wiedzę tajemną,i to na dwóch katedrach!Księżniczka jednocześnie zdobywała złoto na wszystkie ich mniej i bardziej racjonalne potrzeby.Kiedy więc po tym wszystkich zasiadała w Sali tronowej marzyła tylko o jednym: o gotowaniu!Pasja ta zajmowała jej cały wolny czas! A nawet więcej!Wszystko w biegu!Chociaż uwielbiała gotować,a poddani cenili jej potrawy, stawała się coraz bardziej zła!Aż któregoś dnia…zmieniła się w wiedźmę, zmęczoną, zdenerwowaną i złą!Gotowane potrawy były czarne jak smoła i gorzkie jak rozczarowanie.Poddani postanowili odczarować księżniczkę.Udali się więc do Mędrca prosić go o radę.Ten rzekł:„Multicooker! Księżniczka kocha gotować!Jednak jej pasja zamieniła się w klątwę!Sprzęt pomoże jej odzyskać radość z tego co uwielbia!Zajmuje mało miejsca,jest prosty w obsłudze i czyszczeniu!To są prawdziwe czary!Dania księżniczki będą smaczniejsze niż wcześniej, a ona uśmiechnięta!Najbardziej spodoba się jej funkcja gotowania na parze!Uwielbia smak potraw przygotowywanych w ten sposób.Dobrze wiecie że ceni zdrowe jedzenie.”Poddani przytaknęli ze zrozumienie, jednak Gapcio nieśmiało podniósł łapkę:„Mędrcu,skąd my weźmiemy te czary?”.Wtedy starzec opowiedział im o inspirującej kulinarnej stronie.Usiedli na skałkach, wyciągnęli laptopa i zaczęli w komentarzu opisywać całą historię i dlaczego Multicooker powinien trafić do ich księżniczki.Każdy dodał coś od siebie, a Mały Gapcio wciąż myślał. W końcu napisał:„ to ja, Mały Gapcio, bardzoo śliczne plosze o multikuukera dla naszej księżniczki, bo ona była taka dobra i ladna a teraz jest brzydka i zla, a ja bardzo lubilem ciasteczka i teraz ich nie ma, wiec ja bardzo ploszeee”.Poddani chcieli poprawić błędy, ale Mędrzec powiedział „tak jest dobrze, a będzie lepiej”. I wysłali wiadomość teleportem w cybernetyczną rzeczywistość...

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni