Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

karolapsary
Dlaczego Multicooker...?
Razem z moim mężem jesteśmy młodym małżeństwem. Młodzi ludzie, małżeństwo w dzisiejszych czasach to pogoń za pieniędzmi, aby się utrzymać i żyć na swoim. Niestety w czasach jakie mamy wykształcenie nie znaczy tyle co kiedyś,teraz to kolejny papier który można schować do szuflady. Chyba że mieszka się w dużym mieście, a my mieszkamy na wsi, więc pracodawcy w okolicznych miastach proponują śmieciowe umowy, przedłużanie umów z miesiąca na miesiąc, więc łapiemy się z mężem różnych prac stałych jak i dodatkowych w związku z czym nie mamy praktycznie w ogóle czasu dla siebie nie mówiąc o normalnym jedzeniu. Przez to ja w młodym wieku nabawiłam się wrzodów, mąż też się leczy na żołądek. Nasze obiady to w przeważającej części parówki, gotowe jedzenie albo coś co można zjeść na szybko, gotowe lub z mikrofali. Najpierw praktykowaliśmy gotowanie z dnia na dzień, ale teraz nawet na to nie ma chęci, bo to wszystko zbyt długo trwa. Multicooker pozwoliłby nam po prostu normalnie jeść. Z takim urządzeniem aż chce się gotować. Poza tym z tego co kiedyś też się orientowałam da się w nim gotować bardziej zdrowo i dietetycznie, a mój mąż przez nasze "zdrowe" jedzenie przytył dość sporo co z kolei pociąga za sobą problemy z nogami. Poza tym nie ukrywam, że dla nas byłoby to obupólną korzyścią, gdyż miałabym świetny prezent dla mojego męża. I byłabym szczęśliwa, ponieważ on bardzo lubi gotować, eksperymentować, ale na to teraz nie ma w ogóle czasu chyba, że pojawi się weekend czy urlop, ale wtedy z kolei jest czas na zrobienie rzeczy na które nie ma się czasu w tygodniu. Multicooker dla mnie jest czymś co uszczęśliwi mnie i mojego męża, pozwoli nam zaoszczędzić czas i myślę, że zregenerować żołądek i nadwagę mojego męża. Może banalne, ale gdy w tak młodym wieku odczuwa się takie problemy wtedy rozumie się jak zdrowe jedzenie jest ważne. Gdy zaczynając posiłek od razu go kończe, bo jego jedzenie sprawia mi ból... Multicooker pozwoliłby mi uwierzyć w to, że jedzenie nie boli i może pomoć.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni