Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Gusiol
  • Gusiol

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Multicooker - czyli wszystko w jednym miejscu.
Dlaczego chciałbym mieć takie świetne urządzenie u siebie?
Przede wszystkim jest to urządzenie które zajmuje dużo mniej miejsca niż wszystkie urządzenia które byłyby mi niezbędne do wykonania tych wszystkich czynności:
- Gotowanie (garnek + kuchenka)
- Pieczenie (piekarnik)
- Smażenie (kuchenka + patelnia)
- Gotowanie na parze (parowar lub kuchenka + garnek + ścierka)
Ilość miejsca? po co blat? po co kombinować, tym urządzeniem mogę gotować wszędzie.
Cena? pomyślmy ? Garnki, patelnie, formy do ciast, piekarnik , parowar ... kto to policzy.. kogo na to stać? no właśnie ... Multicooker Philipsa jest w bajecznej cenie!
Niestety posiadam kuchenkę na prąd... Multicooker zużywa dużo mniej prądu niż moja aktualna kuchenka + oszczędność.
Gotowanie w 1 garnku, bez przypalania, bez pilnowania, z timerem, z podtrzymywaniem temperatury? jedno urządzenie? szaleństwo... a jedna... aktualnie nie szaleństwo a marzenie tak! moje marzenie!

Ale co to? to jeszcze... Jogurt! takk można w nim zrobić własny, świeży jogurt!
Ale multicooker to nie jest urządzenie tylko dla nas do domu! Rodzinny obiad u rodziców a palników brak? nie problem multicooker ma poręczną rączkę dzięki której zabieramy go ze sobą i pomagamy!

A czy to mało? Multicooker to też przyjaciel na Kemping....

Proszę Państwa, ja się rozpłynąłem z zachwytu... teraz trzeba wierzyć, że lada dzień będę mógł rozpakować to piękne urządzenie i przygotować obszerną relację ze zdjęciami

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni