Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Multicooker Philips to moje marzenie...dlaczego? Skojarzył mi się z najmniejszą kuchnią świata...w końcu można w nim gotować tradycyjnie i na parze, opiekać, smażyć no i piec. Wszystko robi sam...wystarczy tylko włożyć produkty i nastawić odpowiedni program a to doskonałe rozwiązanie dla osoby która ma wiele obowiązków. No i niewątpliwa zaletą jest funkcja podgrzewania...oj ta funkcja byłaby często wykorzystywana. No i rozmarzyłam się....jest tyle owoców a z multicookerem szybko i sprawnie byłyby zrobione pyszne i aromatyczne dżemy, musy i powidła. No i ciasta właśnie z owocami i powidłami piekłabym w tym urządzeniu...a chleb upieczony w nim....już czuje ten zapach, chrupkość skórki....ale o tym mogę się przekonać tylko posiadając to wielofunkcyjne urządzenie czyli najmniejszą kuchnię świata.... No cóż marzenia piękna rzecz, może się spełnią i będę wtedy miała trochę więcej czasu dla siebie...a i rodzinie będę mogła serwować zdrowsze potrawy co wcale nie jest łatwe gdy gotuje się dla młodzieży i osób po 80 roku życia...

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni