Konkurs na zupę z Hortex :)

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

inkaa
  • inkaa

  • Posty: 3
  • Przepisy: 6
  • Artykuły: 0
Kurczę, ja tez jestem trochę zniesmaczona..
Po 1 w wygranych są zdjęcia, na których nie ma produktu HORTEX, a przecież to jest podstawowy wymóg regulaminu, inaczej takie prace powinny być wykluczone z konkursu.
Po 2 widzę zdjęcia, których nigdy wcześniej na oczy nie widziałam, a od pierwszego dnia obserwowałam jakie zdjęcia zostają dodane do konkursu. (wiem , że część zdjęć zniknęła, ale to było pod koniec konkursu, a te wygrane są prawie na początku i w dodatku nie były wogóle zamieszczone, dopiero dziś po wynikach..) Ja osobiście dodałam 3 moim zdaniem fajne, sprawdzone i proste przepisy, ze zdjęciami, które mnie trochę czasu kosztowały - tym bardziej, że jestem fotografem-amatorem......baa...nawet potrzaskałam w trakcie "tworzenia" niechcący mój ulubiony przezroczysty garnek ze szkła borowego ....a nowego nie wygrałam i to jest największa strata! ( Ale tak czy inaczej, chętnie zgłosiłabym reklamacje, co do wyników konkursu. W końcu my wszystkie specjalnie "tworzyłyśmy" na potrzeby tego właśnie konkursu, a ktoś mógł sobie zrobić, albo baa...skopiować czyjąś pracę i wykorzystywać ją wielokrotnie w konkursach niededykowanych konkretnemu produktowi..... to takie trochę nie fair Prosze o info, czy mamy napisać jakiś pozew zbiorowy się rozpisałam...

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs na zupę z Hortex :)