Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

pożeracz słodkości
Dzień Dobry wszystkim!
Trafiłem tutaj zupełnie przypadkiem. Lubię słodkie ciacha, torty i w ogóle wszystko co smaczne.
Muszę powiedzieć, ze Polska ma wielu utalentowanych cukierników, bo tak Was oceniam patrząc na te prace konkursowe. Chciałem jednak sprowokowany powyższą dyskusją dorzucić swoje pięć groszy.
Gdyby Buddy Valastro przeczytał całą tą dyskusję pewnie by się uśmiał a następnie wyśmiał Was wszystkich, którzy tak nerwowo podchodzą do sprawy. Po co te złośliwości, docinanie, szukanie dziury w całym. Konkursy są po to aby w nich startować. Oglądałem ostatnio Must be the Music w którym wystąpił zespół złożony z profesjonalnych muzyków w tym klawiszowca T Love. Przeszli dalej i nikt nie kwestionował ze są zawodowcami. Ludzie szukają dróg aby się rozwijać promować, pokazywać - nie rzucajmy kłód pod nogi tym, którzy mają odwagę startować w konkursach. Raczej zbierajmy swoje kłody i idźmy do przodu. Muszę się zgodzić z Ewa Raczek, ze gra uczciwie, przeczytałem regulamin i nie widzę nigdzie naruszenia. Inni wstawiali wiele zdjęć, inni robili we dwoje (jak jedno małżeństwo). Ludzie to tylko wycieczka a nie milion dolarów. Bawcie się, twórzcie grupę ludzi zainteresowanych tematem a nie bandę rozwścieczonych wilków. Dla mnie cukiernictwo jako pożeracza to coś delikatnego pięknego, misternego. Tort to jest wisienka na każdej imprezie i powinien być piękny ale stworzony w atmosferze spokoju a nie złości - inaczej zakalcem się odbije. Każdemu z WAS życzę wygranej a najlepiej wszystkim razem fajnego spotkania przy smacznym torcie, który może stworzycie razem. Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki!

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią