Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Sylka28
  • Sylka28

  • Posty: 3
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Czytam i tak sobie myślę, że tak samo mój fiutowski jak i wiele kwiatkowych i motylkowych cudnych tortów chętnie niektórzy by się stąd pozbyli, bo konkurencję wykosić trzeba. przykre to, bo wszyscy zrobiliście piękne torty i fajnie, że sa tu pokazane.
Konkurs na "INSPIRACJĘ" Wielką Brytanią. INSPIRACJĘ.... a co autor miał na myśli i co go zainspirowało, to wie autor.
A jak tak bardzo chcecie wiedzieć, to Buddy swego czasu robił tort na wieczór panieński, który skrzętnie ukrywał przez Mamą ( jak dobrze pamiętam, bo dawno to oglądałam), bo bardzo się awanturowała, że figurki mężczyzn są golutkie. To był najzabawniejszy odcinek, jaki oglądałam. Najobrzydliwszy był dla mnie z tortem Zombie...
Tak wiec nie piszcie mi co ma wspólnego Fiutowski w UK, bo nie ma nic. Powstał z INSPIRACJI... Wielką Brytanią i tortami Buddiego. Tematem konkursu była : INSPIRACJA.... a nie sama WIelka Brytania i jej symbole. Każdy zrozumiał jak zrozumiał i tyle.
Rywalizacja jest wszędzie, zadzrość i nienawiść też, szkoda, że przy takiej dozie cudnych wypieków i słodyczy, jaką to wszyscy pokazaliście pojawiło się tyle żółci.

Powodzenia.

Mój faworyt to FILIŻANKA.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią