Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

liriel
  • liriel

  • Posty: 9
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Przepraszam, że musieliście tak długo czekać, na relację z wyprawy. Po ogarnięciu rzeczywistości po powrocie już sama nie wierzę, że wydarzyło się to wszystko. Jednak wspomnienia i zdjęcia, które robiliśmy odświeżają mi pamięć i emocje.
Szczerze nie spodziewałam się aż takich atrakcji. Dzięki wielkie dla stacji TLC i całej redakcji Gotujmy.pl za możliwość wzięcia udziału w konkursie. To była najlepsza wyprawa dla mnie do tej pory. Wracając do tematu, spotkanie z Buddy'm Valastro, trwało dość krótko, jednak jego uprzejmość i sympatia, którą nam okazał zrekompensowała wszystko. Prócz mnie była jeszcze jedna dziewczyna z Węgier z bratem, która również wygrała podobny konkurs. Buddy przyjął nas w swoim prywatnym apartamencie, w wolnym czasie, gdyż tuż po naszej wizycie wracał do domu. Rozmawiał z nami na stopie równy z równym i bardzo się cieszył, że jego program i jego osoba inspiruje tak wielu ludzi do pieczenia i gotowania. Pokazał nam parę największych tortów, z których sam jest dumny: Bumblebee, który powstaje z Chevroleta Camaro w Transformersach oraz Dr. Seuss Cake W prezencie od tv TLC dostaliśmy jeszcze faktuszki sygnaturowane logiem CAKE BOSS i oczywiście nie omieszkaliśmy zrobić kilku fotek ku pamięci. Jak obiecałam, tak też umieszczam i tutaj:
obrazek obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 02 maj 2013 13:13 przez liriel)

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią