Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

mala-madzia
W moim domu rodzinnym odkąd sięgam pamięcią co niedzielę na śniadanie podawane byly jajka na twardo w plasterkach na bułeczce z masełkiem i na to ogóreczek kiszony z cebulką bądź bez oprószone pieprzem i solą.Od1,5roku mieszkam w swoim mieszkanku z miłością mojego życia.On też uwielbia jajka(na pół twardo-pół miękko)na weekendowe śniadanie.Problem w tym,że ile razy bym nie próbowała to za każdym razem tworzę jajko na twadro,a jakaż to przyszła żonka,która nie potrafi sprostać kulinarnym wymaganiom swojego przyszłego mężaUwielbiam spędzać czas w kuchni na komponowaniu nowych potraw, jednak z tym jednym wyzwaniem nie daję sobie rady.Gotowanie z zegarkiem w ręku też zdaję się na nic,gdyż za chwilę odłożę go na bok i zajmuję się czymś innym.Wówczas w najlepszym wypadku jaja są jak zwykle na twardo a w najgorszym muszę kupować nowy garnekGdybym miała pod ręką jajkowar firmyUnold mój uciążliwy problem zniknąłby a przyrządzanie co niedzielnych śniadań stałoby się przyjemnością!Byłoby to idealne rozwiązanie dla mnie ponieważ nie musiałabym stać przy jajach z zegarkiem w ręku a jajkowar zasygnalizowałby mi gdy jajeczka byłyby już gotowe czy to na miękko czy na twardo i mój facet byłby w końcu wniebowzięty ponieważ mogłabym włączyć jajkowar,wyjść z pomieszczenia czas ten poświęcającJemu!Gdybym przyrządzała śniadania przy użyciu jajkowaru,mój mężczyzna najadłby się do syta,gdyż za jednym razem mogłabym przygotować aż7jajek a nie4które mieszczą się do rondelka podczas tradycyjnego gotowania.Ułatwieniem jest fakt,iż jajkowar posiada rączkę do unoszenia pokrywy i nie ma możliwości poparzenia się przy wyjmowaniu jaj,trzeba tylko uważać by nie trzymać dłoni nad pokrywą podczas gotowania,w miejscu gdzie wydostaje się para.Także czyszczenie jajkowaru jest proste.Ze względu na to,iż świętaWielkanocne zbliżają się i dlatego,że po raz pierwszy będziemy przygotowywac rodzinne święta w naszym domku takie urządzenie jak jajkowar byłoby wybawieniem i na pewno dzięki niemu nie najadłabym się wstydu przed przyszłymi teściami

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!