Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

k.tyczynski
Zdecydowanie kupiłbym Blender Unold 8865. W mojej kuchni przygotowuję bardzo dużo różnego rodzaju sosów, past, mieszanek przypraw oraz kremów. To urządzenie niewątpliwie pomogłoby mi i znacznie umiliło gotowanie. Nie tylko ze względu na dużą szklaną misę, która ma pojemność aż 1,5 litra oraz idealnie wyprofilowane wnętrze, dzięki któremu składniki łączą się jeszcze dokładniej. Dla mnie ważne jest przede wszystkim to, aby produkt był prosty w obsłudze i łatwy w czyszczeniu. Dwie prędkości mieszania, tryb pulsacyjny oraz nierdzewna obudowa doskonale spełniają te dwa wymagania. Równie ważną zaletą Blendera Unold 8865 jest to, ze jego misę można myć w zmywarce, za to wielki plus. Pomijam już fakt, że urządzenie posiada tryb zabezpieczający przed uruchomieniem, gdy misa nie znajduje się na podstawie.
Na koniec dodam jeszcze, że Blender Unold 8865 nadaje się na każdą imprezę, na której przygotowujemy duże ilości koktajli oraz shakeów. Sześcioramienne ostrze ze stali nierdzewnej sprawi, że rozdrobnienie lodu do drinków będzie efektownym punktem każdego przyjęcia.

Pozdrawiam Kacper T.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!