Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Triss
  • Triss

  • Posty: 69
  • Przepisy: 1109
  • Artykuły: 98
Wśród wielu atrakcyjnych produktów marki Unold jakie mogliśmy zobaczyć na stronie producenta moją uwagę zwrócił Robot kuchenny Kompakt. Przy wyborze kierowałam się tym, że jest to chyba najbardziej wielofunkcyjne urządzenie, które może być bardzo pomocne w kuchni. Dzięki temu, że posiada tyle funkcji oraz akcesoriów, może to być nasz osobisty "sous-chef" i zdecydowanie przyspieszyć i ułatwić pracę w kuchni.

Sami popatrzmy i zastanówmy się:

- dzięki nasadkom do szatkowania i tarkom- wszelkiego rodzaju surówki, warzywa na zapiekanki, cienkie plastry warzyw np. do ratatuille czy na domowe chipsy będzie można przygotować o wiele szybciej,
- nasadki krojące mogą się przydać do siekania mięsa, rozdrobnienia parmezanu czy ciasteczek na spód sernika,
- jeśli już o cieście mowa, to dzięki robotowi można ubić pianę lub rozmieszać żółtka z cukrem,

To dopiero tylko kilka z pomysłów jakie mi przychodzą do głowy patrząc na specyfikację tego robota. Myślę, że dzięki niemu można przygotować większość składników potrzebnych do zrobienia pełnego obiadu, gdybym była w jego posiadaniu zrobiłabym z jego wykorzystaniem np.:

- zapiekankę z cukinii - dzięki robotowi cukinię starłabym przy użyciu jednej z nasadek, cebulę oraz czosnek mogłabym rozdrobnić; również ubić potrzebną masę jajeczną;
- surówkę z kapusty pekińskiej z dodatkiem innych warzyw
- na deser - truskawkowy sernik na zimno na ciasteczkowym spodzie - wszystkie składniki kolejno rozdrobnione ( ciasteczka i truskawki), a następnie składniki masy wymieszane w robocie.

To tylko przykład, jednak myślę, że możliwości i pomysłów jest znacznie więcej.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!