Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Mysiunia1985
Który ze sprzętów kuchennych Unold najbardziej przydałby Ci się w kuchni i dlaczego?

Odp:
Na samym początku mojej wypowiedzi pragnę zaznaczyć iż wszystkie sprzęty firmy UNOLD są profesjonalnie wykonane a ich zadaniem jest utrzymanie poziomu jakości oraz solidności niemieckiego produktu.
Wiedząc iż firma UNOLD istnieje na rynku już ponad 44 lata nie mam żadnych obaw ani oporów przed chwaleniem i zachęcaniem wszystkich do tej Marki.
Nawiązując do pytania konkursowego stwierdzam iż najbardziej przydał by mi się do mojej kuchni robot kuchenny a dokładnie blender.Za dwa miesiące powitam na świecie moją drugą Córeczkę i wiem że takie urządzenie-sprzęt domowy był by przez nas wykorzystany i z pożytkiem dla maluszka jak i dla mnie używany.
Mi zaoszczędził by czasu w kuchni( tym bardziej że Blender firmy UNOLD posiada znaczne ułatwienie w oczyszczaniu ,bardzo ostre ostża ze stali nierdzewnej co sprawi że nasz blender rozprawi się nawet z kostkami lodu jak i Iglo eskimosa) a dzieciaczkowi zapewnił doskonale przygotowany posiłek. zmiksowane na drobną papkę co jest ogromnie istotne w pierwszych miesiącach życia naszego maluszka.
Poza tym wiem iż taki sprzęt posłożył by mi na dłużej gdyż posiada wysoką niemiecką jakość a jego obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej co mówi samo za siebie że jest wytrzymałe i solidne ( zresztą jak każdy sprzet tej marki) poza tym mój wymarzony Blender UNOLD posiada Sześcioramienne ostrze ze stali nierdzewnej –które rozdrabnia nawet kostki lodu (funkcja kruszarki) co może byc bardzo przydatne latem do wykonywania napojów orzeżwiających,owocowych musów i lodowych przysmaków dla dzieci i dorosłych...
Również doskonały do przygotowania jogurtów,musów,papek-obiadków itp
Dziękuje-Karolina.


Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!