Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

marzenier
  • marzenier

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Niewiele obrazów pamiętam ze swojego dzieciństwa.Wszystkie zamazane.Niewyraźne.Ale mój zmysł węchy niezwykle jest pamiętliwy i zawszę,gdy czuję zapach świeżego chleba,przed oczami stają mi dziadkowie.U nich chleb był w wielkim poszanowaniu,dziadkowie całowali każdy jego okruszek. Zaznali biedy, zatem wiedzieli, jak cenny jest chleb.
Pamiętam babcię,jak wyrabiała delikatnie ciasto i dziadka,mężczyznę o wielkich,męskich,spracowanych dłoniach,który sięgał po kromkę i trzymał ją tak ostrożnie,z szacunkiem,wręcz z miłością.Niemal jakby trzymał w ręku coś co miałoby się za chwilkę rozpaść,jakiś delikatny,rzadki kwiat np.
Pamiętam smak tego chleba.Smak,który niestety odszedł z babcią.Bo mimo,że wielokrotnie starałyśmy się z mamą go odtworzyć to niestety..ciągle czegoś brakuje.
I stwierdziłyśmy,że brakuje właśnie tej miłości,szacunku,który babcia wkładała ten chleb.
Dla nich to była uczta,święto,a moment dzielenia się tym chlebem,był chwilą niezwykłą.Teraz,chleba mamy pod dostatkiem.Taki,szmaki,owaki.Do tego 100 rodzajów bułek,aż się człowiek gubi.
A wtedy..kromka chleba z konfiturą i od razu dzień był lepszy.
TakMoje dzieciństwo zamknięty jest w kromce chleba mojej babci..
Dlatego nie będzie pewnie zaskoczeniem,że urządzenie,którego mi brakuje w domu i które chciałabym posiadać to wypiekasz do chleba
Z oferty Unold najbardziej podoba mi się Automat Top Edition (68415).
Prosta forma,srebrny kolor...Ajjj już widzę jak idealnie komponuje się z moją lodówką
Wyświetlacza...tak to moje zboczenie.Kocham kuchenne sprzęty z wyświetlaczem
Dotykowy panel..kolejny wielki plus.Mała,wielka rzecz można by powiedzieć
Urządzenie wydaje się proste w obsłudze i to..."Przygotowuje ciasto i wypieka pieczywo" SamNo jeżeli tak to jest to mój nowy przedmiot pożądania
Może,za pomocą odrobiny technologi uda mi się odtworzyć smak wspomnień i dzieciństwa i zapoznać z nimi mojego syna..

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!