Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

jmniba
  • jmniba

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak ujrzałam, że taki konkurs istnieje... pomyślałam, że mnie znacie, i że zrobiliście go z myślą o mnie... 7 miesięcy temu mój narzeczony kupił mieszkanie i przeprowadził się w moje strony... Nie mieliśmy nic własnego i należało się zaopatrzyć w najpotrzebniejsze sprzęty... no tak... a my zamiast czajnika czy żelazka kupiliśmy co? GOFROWNICĘ! Ale niestety, zawładnięci szałem zakupowym spełniającym nasze marzenia o domowych gofrach dokonaliśmy złego wyboru... Nie posiedliśmy wtedy jeszcze tej tajemnej wiedzy - dlaczego jednym wychodzą pyszne chrupiące gofry... a innym (czytaj nam) gumowe... Próbowałam już wszystkiego wody sodowej, proszku do pieczenia i śmietany... ale zawsze to samo... GUMIAKI

Moja bratowa posiada gofrownicę, z której czaruje serduszkowe gofry... Z tego urządzenia, z każdego przepisu wychodzą świetne sztuki! Okazało się, że potrzebna jest gofrrrownica która ma przynajmniej 1200 W i do której można wlać maleńką ilość ciasta... nasza ma 1000 W, więc leży w szafie, a my jemy gofry tylko będą gośćmi...Gofrownica UNOLD jest nie tylko wystarczająco mocna (1200W), jest też smukła, i z możliwością pieczenia dwóch wielkich gofrów za jednym zamachem Do tego jest lekki (2,5kg) i smukły - zmieści się w każdej szafce Dla takich gofro-manów jak MY to jest CUD MIÓD I ORZESZKI ... bo My patrzymy na świat przez unold'owo gofrowe okulary - a na dowód załączam zdjęcie
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!