Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

aune91
  • aune91

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najbardziej w kuchni przydałaby mi się główna nagroda! Jako studentka, która wyfrunęła już z rodzinnego gniazdka stanęłam przed nie lada wyzwaniem - jak sprawnie przygotować ulubione dania, czy słodkości na specjalne okazje? Niezbędnym narzędziem okazał się mikser, którego niestety nie posiadam. Zwykłe miksery na studencką kieszeń mikserowi marki UNOLD nawet do pięt nie dorastają!

Kobieta zmienną jest - podobnie jak zmienne są jej "smaki". Naprzeciw jej zachciankom wychodzi mikser planetarny. Jego różne elementy pozwalają na przygotowanie różnorodnych dań - w zależności od upodobań może być to omlet, ciasto, czy też krem. Mmm.. na samą myśl o pysznościach, które mogłyby powstać przy pomocy miksera marki UNOLD aż ślinka cieknie...

Studiuję na dwóch kierunkach, także niezwykle cenię sobie czas, którego mam tak niewiele. Z mikserem planetarnym moja przygoda z gotowaniem stałaby się bardziej owocna i, co więcej, to niesamowite urządzenie zaoszczędziłoby sporo mojego czasu. Obecnie jestem zmuszona ręcznie mieszać, łączyć czy ubijać produkty, co z jednej strony zajmuje sporo czasu, a z drugiej jest żmudne i męczące. Odbiera to całą radość z samodzielnego gotowania. Gdybym wygrała mikser marki UNOLD, czas spędzony w kuchni stałby się samą przyjemnością.

Uważam, że powinnam jeszcze wspomnieć o nowoczesnym designie robota kuchennego, o którego walczę. Sprawia on, iż mikser jest nie tylko niezwykle przydatnym urządzeniem, ale również ozdobą kuchennego blatu. Kolejną zaletą jest misa o pojemności 4 litrów, która z pewnością sprawdzi się podczas wszystkich kuchennych wyczynów, a metrowy przewód zasilający daje możliwość swobodnej zmiany położenia urządzenia w zależności od potrzeb. Dla komfortu użytkowania mikser posiada płynną regulację prędkości, oraz nakładkę ułatwiającą dodawanie produktów, co jest niewątpliwym udogodnieniem.

Mikser planetarny - produkt niebanalny!
W ramach konkursu - dla mnie osiągalny!
Każdy posiłek z nim będzie wykonalny!
A bez niego wysiłek kolosalny!

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!