Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

primrose1006
Od momentu, kiedy w centrum handlowym, na wystawie, zobaczyłam podobny mikser planetarny marzę, że zawita kiedyś w mojej kuchni. Niestety moja studencka kieszeń nie pozwoliła mi, jak dotąd, na jego zakup.
Moją największą pasją jest gotowanie dla najbliższych. Uwielbiam spędzać w kuchni wiele godzin przyrządzając smakołyki. Niestety mam zwyczajny mikser, nieposiadający nawet końcówek do wyrabiania ciast. Dużo czasu i energii tracę na odpowiednie ubicie piany, czy zwykłe mieszanie kremów. Trzymanie miksera, miski i stopniowe dodawanie składników, wymagałoby ode mnie trzeciej ręki. Oglądając programy kulinarne zazdroszczę kucharzom tak wielofunkcyjnych i skutecznych mikserów.Podczas mieszania składników mogą wykonywać zupełnie inne czynności, a masa dosłownie sama się przygotowuje. Posiadanie go znacznie ułatwiłoby mi pracę w kuchni, skróciło czas przygotowania potraw, a także z pewnością poprawiłoby ich jakość. Nagroda konkursowa w postaci miksera planetarnego Unold, byłaby spełnieniem moich marzeń. Mam ogromną nadzieję, że wreszcie pojawi się na kuchennej półce.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!