Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

WWWiola
  • WWWiola

  • Posty: 29
  • Przepisy: 883
  • Artykuły: 6
Pewnie nie będę oryginalna, ale w mojej kuchni najbardziej przydałoby się urządzenie do gotowania jajek firmy Onyx. Ileż to zimnych jajek na miękko musiał zjeść mój chłopak, gdy za szybko wyciągałam z wody te przeznaczone na sałatkę. A ile razy czerwieniłam się, gdy przygotowywałam śniadania, a jajka, które w zamierzeniu miały być na miękko, od półgodzinnego gotowania dostawały sinozielonej otoczki na żółtku. To urządzenie, nie dość, że posiada elektroniczną regulację twardości, dzięki czemu zawsze podamy jajka odpowiednio ugotowane, to daje sygnał dźwiękowy informujący o zakończeniu gotowania. Dla osoby, która robi zawsze 10 rzeczy na raz, jest to idealne rozwiązanie, by już więcej nie przypalić garnka z jajkami. Urządzenie ma też bardzo ciekawy design, wykonane jest ze stali nierdzewnej i posiada schowek na kabel w podstawce, dzięki czemu będzie nowoczesnym, ładnym i ciekawym elementem wystroju kuchni. Nie zajmuje też dużo miejsca i waży zaledwie 0,85 kg, przez co łatwo go przechowywać, a nawet przewozić ze sobą. Możliwość przygotowywania na raz aż 7 jajek jest idealna dla mojej rodziny, a funkcja podtrzymywania ciepła sprawdzi się przy dzieciach, którym na śniadanie zdarza się wstać nieco później.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!