Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

AskaK31
  • AskaK31

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam, superowe nagrody widzę w tym konkursie, zwłaszcza mikser. Byłabym wniebowzięta gdybym go wygrała...te cicha i desery, marzenie. Kuzynka posiada taki i jest z niego bardzo zadowolona, uważa że jest to najlepszy prezent ślubny jaki dostała. Moje córcie chętnie cioci pomagają przy obsłudze tej "wypasionej maszynerii".

Co do sprzętu kuchennego firmy Unold to ja stawiam zdecydowanie na sokowirówkę. Nie wyobrażam sobie życia bez soków. Moja już niestety "dogorywa" mam nadzieję, że zajączek wielkanocny o tym wie....i zna stronkę http://unoldagd.pl/.
Dziennie robię soczki jak nie owocowe (jabłko, pomarańcz, cytryna bądź grejpfrut), to znowu warzywno - owocowe typu Kubuś. Wiem co piję. Nawet mój najmłodszy niejadek , który nie je warzyw ani owoców da się przekonać na soczek (zawsze wlewam do wymyślnego pucharka daję kostkę lodu i słomkę).
Na stronce doczytałam, że sokowirówka Unold jest bardzo wydajna, posiada dwa stopnie prędkości oraz jest bardzo łatwa w montażu i utrzymaniu w czystości. Podoba mi się też oryginalny pojemniczek na sok, mój stary model nie posiada, dlatego trudno jest utrzymać porządek w trakcie przyrządzania soczków!





Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!