Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

tristia7
  • tristia7

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Co najbardziej by mi się przydało? Hmmm - WSZYSTKO! Jestem młodą mężatką, niedługo będziemy urządzać nasz nowy dom, a w kuchni pustki Jeśli jednak maiłabym wybrać jedną rzecz to byłby to robot kuchenny! Kocham ciasta (robić i jeść! Zwykły mikser nie ułatwia pracy kobiecie, robot kuchenny Unolda sprawi, że miałabym więcej czasu na przyrządzanie potraw innych potraw. Uwielbiam przygotowywać dania i desery dla moich bliskich, przywoływać ich zapachem a później kusić smakiem Robot kuchenny Unolda jest łatwy w obsłudze, ma kilka wymiennych końcówek, które pozwoliłyby mi na robienie biszkoptów, masy do sernika i kremów do tortów owocowych na urodziny mojego męża Ponadto ma pojemną czterolitrową miskę, co pozwoliłoby mi na zrobienie podwójnej porcji ciasta, a to jest dla mnie niezbędne - mam dużą rodzinę Z takiego łatwego w obsłudze miksera byłby także zadowolony mój mąż. Już nigdy nie usłyszałby ode mnie: "Kochanie podasz mi mąkę?", "Podałbyś mi cukier i orzechy?", "Przydałbyś mi się w kuchni" itd. On by miał wolny czas tylko dla siebie. Mój robot łączyłby produkty, a ja nowe, niesamowite i wyjątkowe smaki i zapachy" Już nie mogę się doczekać pierwszego ciasta czekoladowego...Unoldzie przybywaj!

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!