Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

anka0008
  • anka0008

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najbardziej przydałby mi się mikser planetarny Unlod,ponieważ spełnia moje marzenia w 100 %. Mam małe dzieci,które uwielbiają gofry,więc przygotowywałabym z jego pomocą ciasto oraz bitą śmietanę.Mąż jest zwolennikiem pizzy a ciasto na pizzę również mogę wyrobić mikserem Unlod.Do tego inne ciasta np.chlebowe, którego do tej pory unikałam.Mając mikser planetarny na pewno odważyłabym się zrobić domowe pieczywo.Nie ukrywam, że najbardziej fascynuje mnie hak do wyrabiania ciasta i w pierwszej kolejności chciałabym go wypróbować!Ponadto na stole częściej gościły by moje własne wypieki, które zachwycałyby rodzinkę i znajomych.Mikser Unlod świetnie radzi sobie z ucieraniem masła,nie pozostawiając go na ściankach misy.Jest idealny do kremów i mas.
Jako młoda,dynamiczna i ceniąca czas mama,muszę radzić sobie w kuchni sprawnie i zręcznie.Niejednokrotnie robię kilka czynności jednocześnie.Miser planetarny Unlod wpisuje się więc pięknie w mój codzienny rozkład dnia! Zaoszczędziłabym wiele czasu, np.przy wyrabianiu ciasta drożdżowego.W końcu nie musiałabym robić tego ręcznie! Co za tym wszystkim idzie: UŚMIECHNIĘTA MAMA TO UŚMIECHNIĘTE DZIECI! Dlatego mikser planetarny UNLOD byłby najlepszym prezentem dla moich kochanych pociech!

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!