Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

batonzo
  • batonzo

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dla mnie najlepszym wyborem jest automat do wypieku pieczywa. To, że taki chleb jest najlepszy, a aromat rozchodzący się po klatce wabi sąsiadów, jest dla mnie oczywiste. Miałam już kilka automatów i każdy miał u mnie dużo pracy. Niestety okazywały się dobre, ale tylko przez rok. To wysiadła elektronika, to mieszadełko się wyrobiło. Zawsze coś. Chciałabym zaprzyjaźnić się z automatem na dłużej, a ten ma jeszcze możliwość wyboru wielkości bochenka. Są goście - bochenek większy. Korzystam tylko ja - mniejszy. Dobrym rozwiązaniem jest też prócz 12 tradycyjnych programów 1 dodatkowy użytkownika. Jeśli mnie wena twórcza najdzie to mogę sobie tu poeksperymentować. No i duże okno podglądu - zdarzało mi się uchylać wieko w trakcie pieczenia, żeby zobaczyć jak mój chlebuś rośnie. To niestety nie jest dobrym rozwiązaniem, więc podgląd bez otwierania jest bardzo korzystnym pomysłem. Może kabel przydałby się trochę dłuższy, bo automaty są dość spore i niekiedy potrzebują do ustawienia miejsca, gdzie kabel metrowy nie sięga. Nie potrzebne mi dwa mieszadełka i tzw. bajery, tylko solidność i prostota obsługi. Miarki do odmierzania są niezbędne, ale też dobrze jest pomyśleć o dodatku w postaci książeczki z kilkoma nietypowymi przepisami.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!