Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

marionzzz
  • marionzzz

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Louise de Vilmorin powiedział"Być nowoczesnym, to znaczy wyprzedzać swój czas dokładnie o tyle, by mógł on nas wygodnie dogonić"Najbrdziej więc przydałby mi się w kuchni grill elektryczny Unold.Jedną z najważniejszych korzyści posiadania go byłoby wyprzedzanie tego tak "bezcennego,wiecznie pędzącego i nieuchwytnego"czasu!Nie byłyby już takim zmartwieniem wieczne korki,kolejki lub dłuższe zostanie w pracy i pytanie-jak ja zdążę z obiadem,kolacją a nawet...śniadaniem?! Z takim grillem jak wiadomo posiłek robi się przecież szybciej Czas może mnie gonić ile chce-z grillem Unold zdążę i jeszcze będę przed nim Dlaczego? Bo zamiast stać,doglądać,mieszać,sprawdzać czy już miękkie,dobre,usmażone,upieczone,ugotowane-mięso,ryby,warzywa -można spokojnie usiąść i nadrobić zaległe czytanie ukochanej książki lub nałożyć maskę na twarz i zrobić sobie 10 minut relaksu!Bo na grillu wszystko robi się łatwiej-olej na boki nie pryska,woda nie kipi, nie przypala się tak,że w całym domu śmierdzi spalonym tłuszczem.Kolejna korzyść to oczywistość z serii "zdrowie jest najważniejsze"-a zaleta smażenia na grillu jest oczywista-wszystko zdecydowanie jest mniej tłuste i przez to smaczniejsze.Dla mnie wniosek z posiadania takiego grilla jest jeden: szybko,łatwo,prosto,smacznie i zdrowo

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!