Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

mlem
  • mlem

  • Posty: 3
  • Przepisy: 20
  • Artykuły: 0
Automat do wypieku chleba Unold to magiczne urządzenie, które spełni moje marzenie. Przeniesie mnie do dzieciństwa i cudowny zapach i smak chleba mi da. Wystarczy żebym miała składniki, a czarodziejskie guziki, wszystko za mnie wykonają, bo łatwe menu mają. Mogę używać różnych programów pieczenia, lub własnego ustawienia. Wieczorem mogę poprosić o świeży chlebek na śniadanie, a automat na wysokości zadania stanie i upiecze go na ustawioną godzinę, żeby uraczyć swym smakiem moją rodzinę. To takie łatwe dla automatu zadanie, ważenie, mieszanie, ciasta wyrabianie. Ja tylko przyjmę od dzieci zamówienie jakie ma być chleba zrumienienie. Mogę przez okienko obserwować jak automat Unold będzie z ciasta chleb czarować. Tak bardzo bym chciała, żeby rodzina moja cała, chleb świeży własnego wypieku miała i nim się zajadała. Dzieciom opowiadałam jak ciężko na chleb pracowałam, jaka była długa droga, od siania, przez młockę, do ciasta mieszania, a potem pysznym chlebem się delektowania. Dlatego takie urządzenie to moje kuchenne marzenie, które jest so spełnienia i to bez wątpienia. Mąż też będzie mógł się nauczyć pieczenia, bez żadnego przypalenia, bo to najłatwiejsze na świecie chleba przygotowywanie, bo takie jest tego automatu zadanie. Będziemy więcej czasu dla siebie, a jedząc chleb będziemy czuć się jak w Niebie, bo pieczywo zawsze wyjdzie niesamowite, w smaku wyśmienite.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!